אופק ארט, המובילה בתחום הדפסות איכות על גבי חומרים קשיחים, מציעה לכם הדפסה על קרמיקה עבור מגוון מטרות וצרכים באיכות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש. ההדפסות מבוצעות בחברה עם מדפסות שולחניות uv מתקדמת מבית Mimaki ברזולציה של 1200 dpi, ועם הדפסות בשכבות עומק צבע מרשים שאינן דוהות, וכן הדפסות עם רמות שונות של שקיפויות ואפשרות להדפסות חלקיות של המשטח. כמו כן ההדפסות עמידות למגע ועמידות גם בתנאי חוץ.

 

הדפסות למגוון מטרות וצרכים
הדפסות על קרמיקה שמסופקות על ידינו מתאימות למגוון צרכים ומטרות, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

 • ריצוף מקרמיקה- הדפסות איכות על גבי קרמיקה שמסופקות על ידינו מתאימות להפקת אריחים מעוטרים לצרכי ריצוף בבית, חנות, בית קפה, משרד ועוד. עם אריחים אלו ניתן לרצף משטח שלם או לחילופין לשלב עם אריחים סטנדרטים באזורים ספציפיים. מוצרים אלו מבוקשים על ידי מעצבי פנים ולקוחות פרטיים ועסקיים באפשרם לרצף את הבית עם אריחים ייחודיים המותאמים במדויק לסגנון עיצוב מבוקש וגווני החלל.
 • חיפויי קירות- ניתן גם להדפיס אריחי קרמיקה כחיפוי קירות, למשל במטבח או בחדר השירותים והאמבטיה, וכן לחיפוי קירות במשרדים, חנויות ומסעדות. הדפסות אלו מבוצעות עם צבעים עמידים לתנאי רטיבות והן מספקות למרחב אלמנט דקורטיבי ייחודי שאין דומה לו.
 • אריחים לבריכה- אריחי קרמיקה מודפסים שעמידים בתנאי חוץ מתאימים גם לריצוף סביב בריכות בבית, מלון, צימר וכו’. כך ניתן לזכות בעיצוב ייחודי גם במרחב חיצוני שמותאם במדויק לסגנון עיצוב קיים או מבוקש.
 • תמונות משפחתיות- לאחרונה עולה הביקוש גם להדפסה על קרמיקה של תמונות משפחתיות המסופקות על ידינו עם או בלי מסגרת, להצבה על שולחן או תלייה על קיר, כתמונות יחיד, סדרת תמונות או קולאז’.
 • שלטי כניסה- אריחי קרמיקה מודפסים הפכו גם מבוקשים כשלט כניסה לבית או לעסק עם שם המשפחה או העסק ועם כל תוכן ופריט דקורטיבי אחר.
 • אומנות- הדפסות על קרמיקה הפכו גם מבוקשות בקרב אומנים, ציירים, צלמים ומעצבי מוצר כאמצעי ייחודי להצגת יצירותיהם, בין אם כהדפסה של צילומים, ציורים, איורים, רפרודוקציות ועוד.

 

הדפסה על גבי חומרים קשיחים נוספים
מלבד הדפסות על קרמיקה יש לנו את האמצעים לספק הדפסות איכות על עוד מגוון סוגי חומרים קשיחים. בין היתר אנו מבצעים הדפסות ישירות על גבי:

 • לוחות זכוכית- הדפסות על לוחות זכוכית בגוונים שונים כמו זכוכית שקופה, קליר, חלבית, מוזיאלית ועוד.
 • לוחות עץ- הדפסות על לוחות שונים מעץ, כמו עץ צפצפה או בריץ’, וכן הדפסה על לוחות עץ עם ציפוי של פורניר ופורמייקה והדפסות על גבי לוחות mdf.
 • לוחות מתכת- אנו מדפיסים על גבי לוחות שונים ממתכת לרבות פח מגולוון ושחור, לוחות פליז, נירוסטה, נחושת ואלומיניום.
 • משטחים פלסטיים- הדפסות על לוחות מפרספקס מסוגים שונים כמו שקוף, אטום, מט, חלבי ומוזיאלי.
 • חומרי בנייה- לרבות הדפסות על גבי לוחות של גבס ולוחות בטון.

 

הדפסה על קרמיקה
להזמנת הדפסת על קרמיקה באיכות גבוהה ביותר, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אופק ארט בטלפון ​072-3976333 או במייל ofek-art@ofek-air.com.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
צרו קשר ונציג מטעמנו ישוב אליכם בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן