שקופית קודמת
שקופית הבאה

השלב האחרון ואחד החשובים בהפקה הוא המסגור אשר משווה ליצירה את המראה הסופי ומשפיע עליה בצורה משמעותית.

אנו ממסגרים בעץ, אלומיניום, ברזל ובפרספקס.

את מסגרות העץ אנו מייצרים אצלנו באופק ארט, כאשר כל המסגרות מבוצעות מעץ טבעי, בכל צורה, גודל וחתך מהעצים הבאים:

אורן קליר, אורן קרוליינה, פופלאר, בירץ׳, בוק, אלון, מייפל, מהגוני, אגוז אמריקאי ואפריקאי, טיק

גימור המסגרות יכול להיות טבעי, מצופה לכה, שמן, מולבן, מגוון בייץ, צבוע אטום עם טקסטורת העץ, צבוע אטום ללא טקסטורה ועוד.

סוגי מיסגור בעץ:

 • מיסגור תיבה – מסגור קלאסי זה מבוצע עם זיגוג והרחקה באמצעות גליף בין היצירה לזכוכית.
  ניתן לזגג בזכוכית שקופה, זכוכית מוזיאלית שאינה משתקפת ופרספקס.
 • מיסגור צף – מיסגור עכשווי ומינמליסטי – מסגור זה מבוצע עם זיגוג פרספקס או עם הדפסה חשופה.
  במסגור זה נוצרת תחושה שהתמונה צפה במרכז המסגרת ולא נוגעת בעץ. חזית המסגור נעה בין 30 מ״מ ל 3 מ״מ בלבד.
 • מיסגור עם פספרטו – מיסגור קלאסי עם שוליים מקרטון פספרטו נטול חומצה בגוונים שונים

סוגי מיסגור באלומיניום:

 • מיסגור עם פספרטו –  עם זיגוג בצבעים של שחור מט, כסוף מט וזהב.
 • מיסגור אלומיניום צף – פרופיל זה פותח על ידינו ומהווה את המסגור הדק ביותר שניתן לקבל – עובי חזית של 2 מ״מ בלבד ובעומק של עד 8 ס״מ.
  את הפרופיל ניתן לקבל בכל צבע ממניפת ראל, או בציפוי אנודייז כסף.
  בפרופיל זה ניתן למסגר עם זיגוג פרספקס או עם הדפסה חשופה

מיסגור עם מבנה אחורי:

גימור עכשווי זה מעניק מראה מינימליסטי ליצירה ללא תוספת של מסגור הנראה לעין, כך שנוצרת תחושה כי התמונה צפה במרחק מהקיר. ניתן לבצעו על מצעים שונים כגון פרספקס ודיבונד.

 • פרספקס: זהו הגימור הפופולרי ביותר בו מודבקת התמונה לפרספקס בעוביים שונים באמצעות דבק נטול חומצה שקוף לחלוטין – טכניקה זו מוכרת גם כ face mounting ניתן לקבל מוצר זה עד לרוחב 150 ס״מ ובאורך של 300 ס״מ במשטח אחד.
  את הפרספקס ניתן לקבל בגימור מבריק, מט, ומבריק מוזיאלי ללא השתקפות.
  לגב הפרספקס מוצמד לוח דיבונד ואליו מוצמדת מסגרת אלומיניום אחורית קטנה יותר מהיצירה המשמשת לתליה. 
 • דיבונד: היצירה מודבקת ללוח דיבונד באמצעות דבק נטול חומצה. ניתן לצפות את היצירה בלמינציה בגימור מט, מבריק או סאטין.
  אל גב הדיבונד מוצמד מבנה אחורי מאלומיניום המחזק את הלוח, מונע כיפוף ומשמש לתליה. 
 • תיבת תאורה: בטכניקה זו אנו מדפיסים את היצירה ישירות על גבי פרספקס שקוף המואר מאחור באמצעות נורות לד וממוסגר במסגרת עץ עמוקה.
  האור המפוזר עובר דרך היצירה ומקנה לה מימד נוסף של עומק, צבע ודרמה. 
  היתרון המשמעותי בהדפסה ישירה על משטח הפרספקס הוא קבלת גוון שחור מלא ועמוק אשר לא מושפע מתאורת הלד. 
  את נורות הלד ניתן לקבל בגוון של לבן קר או חם. הארגז מסופק עם עמעם (דימר) להתאמת עוצמת התאורה לחלל שבו הוא מוצג.
  ניתן להדפיס על גבי פרספקס שקוף עד לגודל של 130/250.

בחברת אפק ארט מספקים שירותי הדפסת תמונות מלאים עם כל הנדרש עבור מסגורם, באופן שיעניק לתוצר הסופי חזות ייצוגית ומרשימה. למען מטרה זו בחברה מספקים שירותי מסגור תמונות, מעץ, אלומיניום וחומרים נוספים כמו פרספקס ואף ברזל. כמו כן בחברה מציעים עבור שירותי מסגור תמונות מחיר משתלם במיוחד, הנקבע בהתאם למאפייני העבודות המוזמנות ומידת מורכבותן.

 

מסגור תמונות בעץ
אין ספק שחומר הגלם למסגור תמונות שהיה ועודנו המבוקש ביותר, הינו עץ טבעי. עבור סוג זה של מסגרות אנו מספקים מענה שלם, עם מסגרות מסוגים שונים של עצים טבעיים, כאשר לכל עץ גוון וטקסטורה ייחודיים משלו, אותם אנו מספקים בכל מידה וצורת חיתוך מבוקשת. בין היתר אנו מייצרים מסגרות מעץ מייפל, טיק, אגוז אפריקאי, אגוז אמריקאי, אלון, בוק, אורן קרולינה, אורן קליר ועוד. את המסגרות אנו מייצרים בגימורים שונים, לרבות  גימור טבעי, עם שמן, לכה, עץ מולבן, בצביעה אטומה, עם או בלי טקסטורות של העץ. בנוסף, אנו מספקים סוגים שונים של מסגרות עץ, ביניהן:

 • מסגרת תיבה- מסגרת קלאסית הכוללת זיגוג והרחקה של התמונה על ידי השמת גליף בין התמונה לזגוגית. כמו כן ניתן במסגרות אלו לבחור בין סוגים שונים של זגוגיות, לרבות זכוכית שקופה רגילה, זכוכית מוזיאלית שאינה יוצר השתקפות וזיגוג של פרספקס.
 • פספרטו- צורת מסגור וותיקה שעושה שימוש בשוליים העשויים מקרטון פספרטו איכותי, ללא חומצה, שאינו משנה את גווניו עם הזמן.
 • מסגרת צפה- מסגרת בעלת חזות עכשווית עם קו נקי ומינימליסטי, בעובי הנע בין שלושה לשלושים מ"מ, היוצרת תחושה של תמונה שלא נוגעת בעץ ואשר צפה במרכזה של המסגרת. כמו כן מסגרת זו מוצעת עם הדפסה חשופה ללא זיגוג או עם זגוגית של פרספקס.

 

מסגור תמונות עם אלומיניום
אנו גם ממסגרים תמונות עם חומרים נוספים כדוגמת אלומיניום. מסגרות אלו מוצעות בסוגים שונים הכוללים מסגרות עם פספרטו בגוונים שונים של זהב, כסוף ושחור מט. כמו כן אנו מספקים מסגרות צפות מאלומיניום לתמונות חשופות או עם זגוגית פרספקס, המוצעות בשלל גוונים או עם ציפוי כסוף. מסגרות אלו מוצעות עם פרופיל ייחודי דק במיוחד שאנו פיתחנו עם עומק של עד שמונה ס"מ ועובי חזית של שני מ"מ.

 

אפשרויות מסגור נוספות
מלבד האמור לעיל אנו מציעים ללקוחותינו עוד מגוון סוגי מסגרות, כאשר סוג המסגרת משפיע גם על מחירה. כך למשל, ניתן להזמין מסגרות עם מבנה אחורי מדיבונד או פרספקס, עם מסגרת נסתרת ותחושה של תמונה מרוחקת מהקיר, וכן להזמין מסגרות עם גימור פרספקס המוצע בעוביים וגימורים שונים, מסגרת של לוח דיבונד או תיבת תאורה ועוד.

 

למסגור תמונות במחיר כדאי
לשירותי מסגור תמונות במחיר משתלם, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אופק ארט בטלפון ​072-3976333 או במייל ofek-art@ofek-air.com.

באופק ארט מציעים מגוון סוגי מסגרות לציורים, פוסטרים, איורים, רישומים, הדפסות על נייר, הדפסות על קנבס ועוד. מדובר בעבודות מסגור לציורים ברמה גבוהה ביותר של מקצועיות, המוצעות מסוגים שונים של חומרים ובשיטות שונות של מסגור, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

 • מסגרות מסוגים שונים של עץ טבעי ועם מגוון סוגי גימורים, לרבות גימור טבעי, ציפוי של לכה, מסגרת מולבנת, מסגרת עם מגוון בליץ ומסגרות עם צבע אטום עם או ללא טקסטורות של העץ.
 • תיבה- מסגרת עץ פופולארית וקלאסית, עם רווח בין הציור לזגוגית של גליף ועם זגוגיות של פרפסקס, זכוכית מוזיאלית או זכוכית שקופה.
 • מסגרת צפה מעץ- מסגרת עץ בעובי חזית של שלושה עד שלושים ס"מ, עם קו מודרני, שיוצרת תחושה שהציור בתוכה צף ולא נוגע בעץ, מוצעת ללא זגוגית או עם זיגוג של פרספקס.
 • ​מסגרות פספרטו- מסגרת קלאסית עם קרטון איכותי מפספרטו בשוליה. מסגרת זו מוצעת מעץ טבעי או עם מסגרת של אלומיניום בגוונים שונים. 
 • מסגרת צפה מאלומיניום- מסגרת עם פרופיל דק וייחודי פרי פיתוחנו בעובי חזית של שני מ"מ ועם עומק של שמונה מ"מ. מסגרת זו מוצעת ללא זיגוג או עם זיגוג פרספקס ועם פרופיל בכל צבע מבוקש ממניפת צבעי רויאל ו/או עם ציפוי אנודייז בגוון כסוף.
 • מבנה אחורי – מסגרת שאינה גלויה לעין, בעלת חזות מינימאליסטית ועכשווית, עם תחושה של תמונה מרחפת מרוחקת מהקיר עליו היא תלויה. מסגרת זו מוצעת עם מגוון סוגי מצעים כדוגמת דיבונד או פרספקס.
 • מסגרת דיבונד – מסגרת  בה התמונה מודבקת עם דבק ללא חומצה אל לוח של דיבונד ומחזקים אותה באמצעות הצמדת מבנה עשוי מאלומיניום המונע עיוותים ומשמש לתלייה.
 • ​face mounting – מסגרות לפוסטרים ותמונות נפוצות במיוחד, עם תמונות אשר מודבקות בעזרת דבק שקוף ללא חומצה על גבי משטח פרספקס שמוצע בעוביים שונים, בגימור שיכול להיות מט, מבריק ומבריק מוזיאלי. סוג  זה של מסגור מוצע במשטח אחד במידות אורך של עד שלושה מטר ורוחב של עד מטר וחצי. כמו כן למשטח הפרספקס מצמידים לוח העשוי מדיבונד שעליו מצמידים מסגרת אחורית קטנה לתלייה מאלומיניום.
 • תמונה מוארת-  טכניקה ייחודית עם תמונות שמודפסות על גבי משטח שקוף של פרספקס, אותו מאירים בצידו האחורי עם נורות לד עם דימר ובגוון חם או קר, וממסגרים עם מסגרת עמוקה מעץ טבעי. מסגור זה עם אור אחורי מפוזר על גבי היצירה ומעניק לה עוד רבדים של צבע ועומק, לצד נוכחות דרמטית מרשימה. יש לציין כי הדפסה ישירה על גבי הפרספקס מעניקה ליצירה גוון של שחור מלא ועמוק שתאורת הלד לא משפיעה עליו.

 

הזמנת מסגרות לציורים ופוסטרים
להזמנת מסגור לציורים פוסטרים ותמונות נוספות, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אופק ארט בטלפון ​072-3976333 או במייל ofek-art@ofek-air.com.