Previous slide
Next slide

אנו סורקים בסורק המקצועי של creo ever smart supreme

סורק ותיק זה נחשב עד היום כאחד הסורקים הטובים שיוצרו אי פעם.

רזולוציה אופטית של 5080 dpi גודל a3 , וחדות אופטימלית מבטיחים את הסריקה הטובה ביותר מנגטיבים, שקופיות, ותמונות.

סורק זה הוא הבחירה המועדפת עבור צלמים מקצועיים שעדיין מצלמים בנגטיבים ושקופיות, 

עבור צלמים ותיקים שעבודתם נעשתה בצורה אנלוגית ועבור ארכיונים הסטוריים אשר מעונינים להפוך את ארכיונם לדיגיטלי  

אם אתם מבקשים לזכות בתמונה סרוקה מוצלחת במיוחד, חשוב שתבחרו בבית עסק המחזיק בסורק תמונות איכותי. דוגמא טובה לסורק שכזה הינו creo ever smart supreme, עימו סורקים באופק ארט. מדובר בסורק מקצועי, מוכר וותיק, הנחשב לסורק מהטובים ביותר שאי פעם יוצרו, היכול להפיק את המרב מתמונות נתונות. ככזה הוא סורק  מועדף בקרב צלמים מקצועיים אנלוגיים ועל ידי צלמים שמצלמים עם שקופיות ונגטיבים. כמו כן הוא מועדף גם על ידי ארכיונים המבקשים לעבור לצורת אחסון דיגיטאלית.

 

חשיבותה של איכות הסריקה
בכדי לזכות בסריקה איכותית של תמונה יש צורך לבצעה עם סורק תמונות איכותי, ייעודי למטרה זו, כפי שיש לנו. סריקת תמונות בסורק רגיל משרדי או בייתי מוגבלת ברמת הרזולוציה ולרוב אין יכולות לזיהוי חכם של בעיות ופגמים בתמונות, ואין יכולות לשפר את איכותה של התמונה. מנגד, בחירה בחברה העובדת עם סורק מקצועי ואיכותי תבטיח קבלת רמה גבוהה ומדויקת ביותר של תוצאות סריקה, כמה שיותר נאמנה למקור. זאת בנוסף לאפשרות של שיפור מצבן של תמונות ישנות, עם תיקון של פגמים, החזרת חדות צבעים וברק שדהו עם הזמן וכו'.

 

creo ever smart supreme
creo ever smart supreme נחשב לסורק תמונות איכותי מהטובים בעולם בזכות מספר יתרונות מהותיים שהוא מציג. העיקריים שבהם הינם:

  • רמה גבוהה של יכולת לבחון תמונות ולספק סריקות עם התאמה מעולה, דיוק מרבי של צבע וחדות ודגש על תוצר ברמה גבוהה של ניקיון.
  • הסורק מעולה לסריקות גדולות עד לגודל של A3, עם סריקה באחוזים גבוהים של הגדלה. זאת לעומת מרבית הסורקים בשוק המגיעים למידות של A4.
  • הסורק מספק רמת חדות גבוהה במיוחד, עם רזולוציה אופטית של חמשת אלפים ושמונים dpi.
  • הסורק מציג יכולות לסריקת קבצים ללא מעורבות וטיפול, יכולת לסריקת קבצים שאינם דיגיטאליים, וכן מענה מעולה להמרת קבצים דיגיטאליים עבור תמונות שעולות על גודל שטח סריקה.
  • אפשרות בתום הסריקה לתיקון פגמים ואיזון צבעים.
  • אפשרות לסריקת ציורים שמתוחים על גבי מסגרת.
  • איכויות הסורק הופכות אותו לבחירה מועדפת עבור סריקת תמונות, שקופיות ונגטיבים.

 

שירותי סריקה מקצועיים ושלמים
לצד איכות הסורק שיש לחברתנו, עימנו גם תזכו בשירותי סריקה מקצועיים ושלמים המבוצעים על ידי צוות מקצועי, מנוסה ומיומן. כמו כן שירותי הסריקה יכולים להיות חלק מהליך הדפסה שלם הכולל גם הדבקת תמונות ומסגורן. אנו מספקים סריקות איכות עם התאמה מלאה לכל דרישה של הלקוח לשביעות רצונו המלאה, עבור צרכי הדפסה על נייר, קנבס חומרים קשיחים, שקפים ונגטיבים, קבצים דיגיטאליים, קטלוגים, מצגות וכו'. מעבר לכך יש לנו ניסיון רב בעבודה מול קשת רחבה של סוגי לקוחות לרבות אומנים, מוזיאונים, גלריות, סטודנטים לאומנות, לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, ארכיונים ועוד. ניסיון זה מאפשר לנו הבין לעומק את צרכיו של לקוח ולספק לאותם צרכים מענה מדויק.

 

שירותי סריקה מקצועיים
לשירותי סריקת איכותיים ומקצועיים, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אופק ארט בטלפון ​072-3976333 או במייל
ofek-art@ofek-air.com.

 

באופק ארט מספקים סריקת שקפים ונגטיבים מקצועית, ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש. הסריקות מבוצעות באמצעות סורק שקופיות ונגטיבים מקצועי creo ever smart supreme, הנחשב לאחד המכשירים הטובים ביותר בתחומו, שמעניק חדות מרבית, ומתאים לסריקות בגודל A3 ומספק רזולוציה אופטית של חמשת אלפים ושמונים dpi. כל אלו מבטיחים קבלת סריקות נגטיבים ושקופיות ברמה גבוהה ביותר, ולכן סורק זה גם מהווה בחירה מועדפת עבור צלמי שקופיות ונגטיבים מקצועיים ועבור המעוניינים להפוך נגטיבים ושקופיות לקבצים דיגיטאליים.

 

פתרון איכותי לתמונות על גבי  נגטיבים ושקופיות
עד שנות השמונים של המאה הקודמת כולם צילמו במצלמות אנלוגיות שסרטי הצילום שלהן פותחו במעבדה על גבי נגטיבים, ו/או שקפים שנטו עם הזמן להתבלות ולאבד מאיכותם. כיום שיטת צילום זו משמשת ציבור מאוד ספציפי של אנשי מקצוע, בעוד ששיטת הצילום הדיגיטאלית שולטת בזירה, עם שמירת תמונות כקבצים דיגיטאליים המאפשרים מגוון כלי עיבוד תמונה זמינים לצד רמה גבוהה ביותר של יכולת לאחסן ולשמור תמונות ישנות מבלי לאבד מאיכותן.

יחד עם זאת, יש עדיין לגורמים רבים במשק הרבה מאוד תמונות על גבי שקפים ונגטיבים, שבכדי לשמרן ולעשות בהן שימוש במדיות דיגיטליות שונות, לעבדן או להדפיסן, יש צורך בסריקתן המקצועית. יתרה מכך, לא אחת הליך סריקה מקצועי מאפשר גם לשפר את איכות השקף או הנגטיב, להעלים ממנו בלאי, שריטות ולכלוך.

 

משמעות סריקת נגטיב או שקופית
בסריקת תמונה מצולמת אנו כבר לא סורקים את המקור אלא עותק מודפס של התמונה. לעומת זאת בסריקת נגטיבים ושקפים אנו מבצעים סריקה של מקור התמונה ולכן לסוג זה של סריקות יש פוטנציאל להגיע לרמת סריקה גבוהה ומדויקת במיוחד. בנוסף שקפים ונגטיבים מאפשרים להגיע לתוצאות גבוהות בזכות שקיפותם ויכולת האור של הסורק לחדור לתוכם. זאת לעומת סריקת תמונות שמהיותן אטומות, האור של הסורק אינו חודר לתוכן אלא מוחזר מהן.

 

רק סריקה מקצועית
בכדי להבטיח את איכות סריקת שקופיות ונגטיבים יש צורך לעשות שימוש בסורק מקצועי ייעודי למטרות אלו, היכול לסרוק כמות גדולה של תמונות באיכות גבוהה ביותר לצרכי הדפסה או לשם אחסון כקובץ דיגיטאלי. מדובר בסורק כמו creo ever smart supreme שחברתנו עושה בו שימוש, עם רמה גבוהה ביותר של נאמנות למקור ועם תוצאות מעולות ברמת החדות והרזולוציה שלהן, ועם אפשרות בהמשך לתיקון פגמים, איזון צבעים וסילוק כתמים. כמו כן איכות התוצאות המתקבלות תלויה רבות במקצועיות צוות הסריקה, ניסיונו בתחום, מידת מיומנותו ונכונותו להשקיע ברמת הסריקות המתקבלות. כך למשל, צוות מקצועי ידע כיצד לסרוק בשיטה רטובה, העושה שימוש בשמן שמכסה את הנגטיבים והשקופיות וכך מטשטש שריטות ופגמים ומעלים לכלוך.

 

סריקת שקופיות ונגטיבים
לסריקת שקופיות ונגטיבים איכותית ומקצועית, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אופק ארט בטלפון ​072-3976333 או במייל ofek-art@ofek-air.com.