שקופית קודמת
שקופית הבאה

הדפסה על חומרים קשיחים משמשת כבר שנים את עולם האמנות, כשאיכויות החומר שעליו מודפסת התמונה מהוות אמירה בפני עצמה שמשלימה את הדימוי המודפס.

בשנים האחרונות טרנד ההדפסה על חומרים קשיחים עבר גם לתחום עיצוב החלל, הדפסה על זכוכית שהיא מבריקה ועמידה ונוחה לניקוי ויכולה לשמש כמשטח עבודה או בסמוך לו באופן דקורטיבי, הדפסה על עץ, חומר עמיד המשרה אוירה חמימה ומשדר חיבור לטבע, הדפסה על בטון היא אמירה בפני עצמה, מעבר לעמידותו וחוזקו, הבטון שאליו הוחדר הדיו בהדפסה סופג את הצבעים ויוצר לוק מחוספס ומרשים, הדפסה על מתכת  יוצרת לוק אלגנטי, נקי, מעבר לעמידות לאורך שנים, גם בתנאי חוץ. בבואנו לבחור ביחד אתכם את סוג ההדפסה, נבחן את התמונה שתרצו להדפיס, השימושים של המוצר המוגמר והתנאים הסביבתיים, כשלוקחים את כל אלה בחשבון מקבלים מוצר המותאם לכם אישית, ייחודי לכם בלבד ומודפס באיכות הגבוהה ביותר כך שתוכלו ליהנות ממנו שנים רבות.

ברשותנו הטכנולוגיה החדשנית של מדפסות ה uv המהווה את דור העתיד של המדפסות, אנו מדפיסים על מערכת שולחנית מחברת Mimaki היכולה להדפיס עד גודל של 130/250 ס״מ, ב 6 צבעים כולל לבן ולכה וברזולציה של 1200 dpi.

מדפסת זו מאפשרת הדפסה ישירה על כל  חומר גלם בגובה של עד 5 ס״מ והדפסה על כל סוג נייר – גם אלו שלא עברו ציפוי מיוחד להזרקת דיו.

מדובר בהדפסה בעלת אופי גמיש ויצירתי באופן שלא היה קיים עד כה המאפשרת לנו להגשים את החלומות שלכם:

הדפסה בשכבות מרובות לקבלת עומקים של צבע, הדפסות חלקיות על משטחים, הדפסה ברמות שקיפות שונות, הדפסה בלבן על משטחים כהים, ציפוי לכה מלא או סלקטיבי, שחור בגוון הכי אטום שקיים (הרבה יותר מדורטרנס). 

כל אלו מבטיחים הדפסה איכותית באיכות פוטוגרפית שאינה דוהה, עמידות גבוהה למגע, המתאים גם לתנאי חוץ.

מגוון השימושים בטכנולוגיה זו יוצרים כלי עיצובי, חדשני המעניק חופש בלתי-מוגבל עבור האדריכל, המעצב והאמן.  במדפסות אלו הדיו מותז על גבי חומר הגלם המוצמד בואקום לשולחן ההדפסה, הדיו אינו חודר לתוך המשטח ומיובש מיידית על ידי מנורת לד uv.

אנו מדפיסים ישירות על גבי לוחות עץ כגון בירץ׳, צפצפה, לוחות מצופים פורמייקה ופורניר, mdf בצבעים שונים.

לוחות מתכת כגון פחים שחורים ומגולוונים, אלומיניום אנודייז וטבעי, דיבונד, נירוסטה, פליז, נחושת ועוד.

לוחות פלסטיים כגון פרספקס שקוף, מט, אטום, חלבי, מוזיאלי truview, קוביות פרספקס עבות, לוחות PVC בעוביים שונים.לוחות זכוכית בגימור שקוף, חלבי, אקסטרה קליר, מוזיאלי truview .

לוחות בטון פייבר צמנט ,לוחות גבס.

ניירות מיוחדים בגימורים שונים.

 

ניתן לחתוך את חומרי הגלם בכל צורה אפשרית