את ההדפסות טרם המסגור אנו מדביקים ללוחות קשיחים. כל הדבקים איתם אנו עובדים הם דבקים איכותיים, הומוגניים, נטולי חומצה אשר שומרים על העבודה מודבקת לאורך שנים ללא הצהבה או הכתמה.

רוחב ההדבקה המקסימלי הינו 150 ס״מ עד לאורך של 6 מטרים.

הלוחות עליהם אנו מדביקים הם: 

  • דיבונד מקורי תוצרת גרמניה – מצע מאלומיניום מרובד בעוביים של 2 ,3 ,4 מ״מ 
  • פרספקס פלקסיגלס מקורי תוצרת גרמניה
  • קאפה פיקס הידועה כקאפה אפורה תוצרת גרמניה
  • לוחות גאטור תוצרת גרמניה
  • לוחות פיויסי מוקצף מתוצרת פלרם ישראל

לצד הדפסת תמונות, בחברת אופק ארט מספקים שירותי הדבקה והכנה למסגור באיכות חסרת פשרות. ההדפסות המיועדות למסגור מודבקות ללוחות קשיחים עם דבקים ללא חומצה הומוגניים ואיכותיים, כדוגמת דבק פרספקס. דבקים אלו יבטיחו את עמידות התמונות הממוסגרות לאורך זמן ללא כתמים או הצהבה.

הדבקת סוגים שונים של לוחות
באמצעות דבק פרספקס ודבקים איכותיים נוספים אנו מצמידים סוגים שונים של לוחות עם רוחב הדבקה של עד מטר וחצי ואורך של עד שיהש מטר. בין היתר אנו מדביקים את הלוחות הבאים:

  • לוחות פרספקס מסוג פלקסיגלס איכותיים ומקוריים המיוצרים בגרמניה.
  • מצע של דיבונד – מצע של אלומיניום מרובד המיוצר בגרמניה, המוצע בעובי של שניים עד ארבעה מ"מ.
  • לוח קאפה פיקס- הדבקת לוחות של קאפה פיקס המיוצרים בגרמניה, הידועים גם בכינוי קאפה אפורה.
  • לוחות של פי.וי.סי- לוחות מפי.וי.סי תוצרת כחול לבן. מדובר בחומר פלסטי קשיח עם רמה גבוהה של גמישות ועמידות גם בתנאי חוץ.
  • לוחות גאטור- לוחות גאטור איכותיים המיוצרים בגרמניה, הינם לוחות מוקצפים יציבים וחזקים במיוחד.

הדבקה על לוחות קאפה
קאפה הינו  משטח נפוץ, חלק ולא יקר עבור מסגור של תמונות מודפסות, צילומים, פוסטרים וציורים. את ההדפסה מצמידים לקאפה בשיטת שונות, בדרך כלל על ידי הדבקה. השימוש במשטח קאפה מתאים למקומות סגורים. הקאפה עצמה הינה חומר מוקצף וקשיח המוצע בגוונים, מידות ועוביים שונים, כאשר הקאפה הנפוצה ביותר היא לבנה ואילו לקאפה השחורה חזות יותר יוקרתית וייחודית והיא יותר מבוקשת בתערוכות. כמו כן ניתן לבחור בקאפה פיקס אפורה עם חיזוק פנימי של אלומיניום ועם שכבה של דבק בצידה האחד.

הדבקה על משטח פי.וי.סי
פי.וי.סי הינו חומר פלסטי חזק, גמיש ועמיד במיוחד גם בתנאי חוץ, מעולה למסגור צילומים ותמונות מודפסות להצגה בתערוכות, משרדים, מוסדות חינוך וכדומה. הוא מוצע כמשטח להדפסות בשלל צבעים, בעיקר בצבעי לבן ושחור. יחד עם זאת בגין גמישותו מגודל מסוים מומלץ לחזק את משטח הפי.וי.סי עם מסגרת אחורית יציבה.

הדבקות על לוח דיבונד
לוחות דיבונד המכונה גם אלומיניום רבוד, מורכבים משלוש שכבות, שתיים חיצוניות של אלומיניום שביניהן שכבה דחוסה של פי.וי.סי. מדובר במשטחים דקים, קלי משקל, חלקים וחזקים, המציגים עמידות לטווח ארוך. השימוש בלוחות אלו מתאים כמסגרת מודרנית בעלת חזות תעשייתית. הדבקה של לוחות דיבונד עושה שימוש בדבק שאינו חומצי.

הדבקת תמונות למסגור
להדבקת תמונות למסגור, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אופק ארט בטלפון ​072-3976333 או במייל ofek-art@ofek-air.com.