שקופית קודמת
שקופית הבאה

עם טכנולוגיית הדפסה המתקדמת ביותר, טווח צבע הרחב ביותר, חדות מקסימלית ודיו פיגמנטי שאינו דוהה,

המדפסות מבית Epson ו Canon איתן אנו מדפיסים באופק ארט הן האופציה האיכותית ביותר להדפסות קלאסיות על-גבי נייר.

הדפסות צבע ושחור לבן ב 2880 dpi  עד לרוחב של 152 ס״מ, 12 צבעים כולל תתי גוונים לקבלת מעברי צבע נקיים ועשירים, שחור עמוק וקטיפתי.

בזכות שימוש בכלים הנכונים לעיבוד תמונה ובפרופילי צבע מדויקים, אנו יודעים להגיע בדיוק מירבי לתוצאה הרצויה, מבלי לפספס אף גוון בדרך.

כל הניירות עליהם אנו מדפיסים הם ניירות איכותיים מהחברות המובילות והמוכרות בעולם כגון:Ilford Epson,Hahnemule, Canson

סוגי הניירות עליהם אנו מדפיסים:

ניירות פוטו:

הם הניירות המקבילים לניירות הצילום הקלאסיים. ניירות אלו מגיעים לרוב על בסיס פלסטי עם ציפוי רסין שמתאים לטכנולוגיית הזרקת דיו

בעוביים שבין 250 ל 320 גרם, מאופיינים בדרגת לובן גבוהה, ובגימורים של גלוס, היי גלוס, לוסטר, סמי מט ומטאלי. 

ניירות אלו עמידים למגע ולניקוי (יחסית), מצויינים להדפסים חשופים או עם למינציה, למסגור ולהדבקות פרספקס לדוגמא אילפורד, קנסון, אפסון.

ניירות פיין ארט מט:

ניירות איכותיים ביותר, לרוב על בסיס 100 אחוז כותנה, נטול חומצה עם ציפוי המאפשר קשת רחבה ביותר של גוונים מודפסים ושחור מט פחם

מגיעים בעוביים מ 100-500 גרם ובדרגות לובן שונות מלבן חם עד ללבן בוהק; טקסטורות שונות, מאולטרה חלק דרך טקסטורה עדינה ועד לטקסטורה מודגשת.

ניירות אלו מצוינים לרישומים מודפסים, איורים, ציורים, רפרודוקציות איכותיות, צילום צבע ושחור לבן. מאחר וניירות אלו רגישים למגע – במיוחד בהדפסות כהות ו״כבדות״ בצבע –  אנו ממליצים למסגר אותם במסגרות עץ עם זיגוג.

דוגמא לניירות פיין ארט מט: קנסון אטש, קנסון פוטוגרפיק, הנימולה אולטרה סמוד, הנימולה טרנר

ניירות פיין ארט גלוס ובריט:

ניירות איכותיים ביותר, לרוב על בסיס 100 אחוז כותנה ובעובי של 300 גרם עם ציפוי מבריק או סמי מבריק. מאופיינים באיכות עומק וחדות אופטימליים, קיימים בדרגות לובן שונות, ומאפשרים הדפסת השחור הכי עמוק. ניירות אלו מצויינים להדפסות צבע איכותיות והם הבחירה הטובה ביותר להדפסות שחור לבן קלאסיות – התוצאה המודפסת נראית הקרובה ביותר להדפסת נייר פייבר בחדר חושך

לדוגמא: קנסון פייבר פלטין, קנסון בריט

קנווסים:

בד קנווס אמיתי עשוי כותנה בשילוב עם סיבים סינטטים עד 100 אחוז כותנה, לרוב בעובי של 400 גרם בגימור מט. 

מצוין להעתקים של ציורים ועבודות אמנות. את הקנווס ניתן למתוח על מסגרת עץ בדומה לבד ציור, למסגר ואף להדביק למשטח קשיח עם דבק יעודי.

טפטים, מדבקות קיר:

מדבקות איכותיות להדפסה פיגמנטית בגימור מט, שאינו נקרע, מצוין להדבקה ידנית על כל קיר או משטח.