הדפסה על בטון היא אמירה בפני עצמה, מעבר לעמידותו וחוזקו, לבטון טקסטורה משתנה ולא אחידה וצבעה משפיע על התוצר הסופי וגם האופן שבו חודר הדיו למשטח.

כל אלה יוצרים מראה אותנטי, מחוספס, מרשים ועתיק.

הטכנולוגיה שלנו מאפשרת הדפסה גם על משטח לא ישר לגמרי, באמצעות שכבות של צבע אחת על גבי השניה אנו מעניקים נפח ומימד נוסף לתמונה והצבעים עשירים להפליא בהדפסה על בטון או גבס.

הגמישות של הדפסה הדיגיטלית על בטון פותחת עולם חדש של אפשרויות, צבעים והדפסים ומתאימה להדפסת תמונות ישנות, למעמד שולחני או ללוח קיר מודפס.

התפתחות מואצת בטכנולוגיה של עולם הדפוס מאפשרת כיום להדפיס ישירות על גבי מגוון חומרים קשיחים. בין היתר ניתן לבצע הדפסה על אריחים של אבן טבעית מסוגים שונים, כמו אבן פראית, שיש ועוד. באופק ארט מציעים לכם הדפסה על אבן אומנותית באיכות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

 

האיכות של הדפסה על אבן
הדפסה על אריחים מאבן כמו שיש, אבן פראית ועוד, מעניקה מצע מרהיב וייחודי להדפסת תמונות. מרקמה הייחודי והלא אחיד של האבן, גווניה המשתנים וגימורה הגס, מעניקים לתמונה המודפסת עוד מימד, עומק, עניין ומשמעות. כך למשל הדפסה על אבן יכולה להעניק לתמונה רובד אותנטי, תחושה של פריט עתיק, חזות יוקרתית, חזות יצירתית וכו'.

כפועל יוצא מכך אומנים ומעצבים רבים בוחרים בחומר גלם זה לשם הדפסת ציורים, רישומים, איורים ועוד. כל פריט המודפס על גבי משטח ייחודי של אריח אבן יוצר עימה דיאלוג ומעמיק את משמועת היצירה. כך למשל, תמונה של נוף המודפסת על גבי אבן מקשרת אותה לאדמה ולקרקע ואילו תמונה של עיר כמו ירושלים על גבי אריח אבן מעניקה עוד נופח של אותנטיות ליצירה.

 

 הדפסות אומנותיות על אבנים
יש לנו ניסיון עשיר בהפקת הדפסות אומנותיות ואיכותיות על משטחי אבן עבור מגוון יעדים וצרכים. בין היתר אנו יכולים לספק הדפסות על אבן עבור תערוכות בגלריות ומוזיאונים בארץ ובעולם, וכן עבור מרכזי תרבות, מרכזי מבקרים, בתי מלון. מרכזי מסחר, בתים פרטיים ועוד. את ההדפסות אנו מציעים ללקוחות מתחומים שונים לרבות אומנים, ציירים, פסלים, מעצבי פנים, אדריכלים, מעצבי מוצר, מעצבי תערוכות, לקוחות פרטיים, אנשי עסקים ועוד. כל זאת מסופק עם הליך שלם המתחיל בסריקת התמונה וממשיך לעיבודה וריטושה, הדפסתה על גבי אריחי אבן, אריזתה ושליחתה של התמונה לכל כתובת מבוקשת בארץ ובעולם.

 

מדפסת U.V מתוצרת Mimaki
אנו מבצעים הדפסות על אריחים מאבן מקצועיות באיכות גבוהה ביותר באמצעות מדפסת U.V מתוצרת Mimaki. מדובר במדפסת מתקדמת, מהטובות בעולם, המספקות הדפסות באיכות פוטוגראפית שאינן דוהות, עמידות למגע ולתנאי חוץ. כמו כן ההדפסות מסופקות עם שישה צבעים לרבות לכה ולבן, עם רזולוציה של אלף מאתיים 1200 dpi, וכן עם אפשרות להדפסה בשכבות, הדפסות חלקים מאריחי אבן, הדפסה ברמות שונות של שקיפויות, הדפסת צבע לבן על גבי משטח כהה והדפסת צבע שחור הכי אטום ועמוק שאפשר לבקש.

 

כל אבן והחזות שלה
יש לדעת כי בהדפסות על אבן יש חשיבות רבה לסוג האבן שעליה מדפיסים מכיוון שחזותה, גווניה והמרקם שלה משפיעים באופן ישיר על התוצאה המתקבלת. כך למשל, אבן פראית כמו אבן גיר בעלת מראה טבעי, מרקם מחוספס ולא אחיד, מעוותת את פני ההדפסה ומעניקה לה חזות תלת ממדית מיוחדת. זאת בעוד שאריח שיש חלק מעניק משטח אחיד להדפסה עם חזות יוקרתית, קרירה ועכשווית.

 

הדפסה על אריחי אבן
להדפסת תמונות על אריחים של אבן, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אופק ארט בטלפון ​072-3976333 או במייל ofek-art@ofek-air.com.