זכוכית היא חומר מסורתי שיתרונותיו מוכרים ובשנים האחרונות הפך לטרנד דקורטיבי.

הדפסה על זכוכית מספקת מגוון רחב של אפשרויות לעיצובי פנים יחודיים, יפים ופונקציונליים.  היא מבריקה, עמידה, קלה לניקוי וככזו היא יכולה לשמש כמשטח עבודה או בסמוך לו, באופן דקורטיבי ומתאימה למגוון רחב של יישומים; תעשייתי, מסחרי, רכב, עיצוב פנים ואדריכלי.

הגמישות של הדפסה הדיגיטלית  על זכוכית פותחת עולם חדש של אפשרויות, צבעים והדפסים ומתאימה למעבדי זכוכית, אדריכלים ומעצבים וכל מי שמעוניין בהדפסה בעלת חדות ומראה ייחודי ואלגנטי הנשמר לזמן רב.

בשיטת ההדפסה שלנו הדיו מותז ישירות על גבי לוח הזכוכית המוצמד בואקום לשולחן ההדפסה, ומיובש מיידית על ידי מנורת לד uv. הטכנולוגיה מאפשרת שילובי צבעים ללא הגבלה והתוצאה מרהיבה בצבע ובחדות התמונה, ניתן להדפיס על לוחות זכוכית בגימור שקוף, חלבי, אקסטרה קליר, מוזיאלי truview, וכן על לוחות פלסטיים כגון פרספקס שקוף, מט, אטום, חלבי, מוזיאלי truview, קוביות פרספקס עבות, לוחות פיוסי בעוביים שונים.

באופק ארט מתמחים בהדפסות איכות ישירות על גבי מגוון סוגים של חומרים קשיחים. בין היתר בחברה מספקים שירותי הדפסה על זכוכית על לוחות בגימורים שונים לרבות זכוכית שקופה, אקסטרא קליר, חלבית ומוזיאלית. כל זאת מסופק עם הליך מקצועי שלם, משלבי סריקת תמונה לעיבודה ועד להדפסתה, אריזתה ושליחתה לכל כתובת מבוקשת. כמו כן באופק מציעים לכם עבור הדפסה על זכוכית מחיר משתלם ביותר.

 

הדפסות למגוון שימושים
הדפסת זכוכית מבוקשת בימינו על ידי גורמים רבים ושונים, לרבות אדריכלים, מעצבי פנים, אומנים, משרדים, מרכזי מסחר, מוסדות ציבור ולקוחות פרטיים. כמו כן הדפסות על זכוכית הפכו למצע מבוקש עבור הדפסת יצירות אומנות, עם הדפסה של תמונות על זכוכית, הדפסת צילומים, רפרודוקציות וכו'. ההדפסות מוצעות כתמונות המיועדות לתלייה במרחבים שונים, מגלריות ועד דירות. כמו כן הדפסות אומנותיות בזכוכית מיישמים גם על גבי מחיצות, ויטרינות, דלתות, חלונות וחיפויי קירות.

בנוסף, הדפסות על גבי זכוכית משמשות בימינו לצרכי פרסום ושיווק, למשל כשלטים לעסקים חיצוניים ופנימיים, כמצע להצגת פרויקטים של חברות, כתמונות בעסק התורמות למיתוגו וגם עבור פרסום מוצרים. בכדי לזכות בהדפסה איכותית, מוצלחת ועמידה על גבי זכוכית, חשוב שהיא תבוצע עם מכשור מתקדם על ידי אנשי מקצוע מיומנים בתחום זה.

 

טכנולוגיה מתקדמת להדפסות על זכוכית
שירותי הדפסת זכוכית המוצעים על ידינו מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת של מדפסות uv

מבית Mimaki. מדובר במערכת שולחניות של המותג, המספקת הדפסות ישירות על גבי הזכוכית באיכות פוטוגראפית שעמידה למגע, אינה דוהה ויכולה לשמש גם לצרכי חוץ. כמו כן המדפסת מספקת הדפסות ברזולוציה של אלף מאתיים dpi, עם שישה צבעים לרבות צבע לבן וצבע לכה ועם מידות הדפסה של עד שניים וחצי מטר על מטר ושלושים ס"מ.

המדפסת מעניקה רמה גבוהה של גמישות, עם יכולת לבצע הדפסות מרובות שכבות המעניקות עומק של צבע מרשים במיוחד, יכולת להדפיס ברמות שונות של שקיפויות, ואפשרות להדפיס רק חלק מלוח הזכוכית. בנוסף, המדפסת מפיקה גוון שחור הכי עמוק ואטום שאפשר לבקש וגם ניתן להדפיס עימה בלבן על גבי משטחי זכוכית כהים.

 

הדפסות על גבי חומרים קשיחים נוספים
מלבד הדפס זכוכית, הכלים שבידינו מאפשרים הפקת הדפסות איכות ישירות על עוד גבי מגוון חומרים קשיחים נוספים. כך למשל, אנו מספקים הדפסות על גבי לוחות של עץ, mdf ולוחות עץ עם ציפוי של פורניר ושל פורמייקה. כמו כן אנו מדפיסים על גבי לוחות של פח מגולוון, אלומיניום, נירוסטה, דיבונד, נחושת ופליז, וכן על גבי לוחות של פרספקס, לוחות בטון ולוחות גבס.

 

הזמנת הדפסה על זכוכית
להזמנת הדפסה על זכוכית במחיר משתלם, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אופק ארט בטלפון ​072-3976333 או במייל ofek-art@ofek-air.com.